Китай починає будівництво глибоководної населеної лабораторії довжиною 2000 м
 - 
 - 
 - 
 - 


 - 



Морська медкомісія в Грузії без черги. Спеціальні умови для моряків з України, РФ і Білорусі
25 років досвіду, сертифікати P&I Club, вакцинація проти жовтої лихоманки, спецпропозиції для моряків з інших країн: трансфер, пошук житла, знижки на сертифікати в партнерських навчальних центрах, сприяння в працевлаштуванні через грузинські крюїнгові компанії.
Коли шторм усередині: проблема, про яку не говорять, - суїцидальні настрої в морі.
Професія моряка - одна з найбільш стресових, з високою ізоляцією і жорсткими умовами праці, що може призвести до підвищеного рівня стресу, депресії і, як наслідок, спричинити суїцидальні ризики.
Що приводить людину до суїцидальних думок і що робити, якщо вони з'явилися у вас?

Штучний інтелект: чи зможе він замінити моряків у 2025 році?

Новий рік - нові технології. І нові виклики. Багато моряків дедалі частіше порушують питання: Як довго ще існуватимуть професії, де задіяна людина? І чи залишить їх штучний інтелект, що прогресує, без роботи?

Чому співбесіда - це страшно? Розповідаємо, як впоратися з основними страхами

Співбесіда - необхідна процедура, частина робочого процесу і точка напруги для багатьох, особливо якщо співбесіду проводять іноземною мовою.

Часто можна почути: "Я з переляку такого там наплів", "Через хвилювання забув елементарні слова" .





Китай починає будівництво глибоководної населеної лабораторії довжиною 2000 м

07.03.2025
85

Як повідомляє South China Morning Post, цей об'єкт, який вчені називають «глибоководною космічною станцією», призначений для вивчення рідкісних екосистем «холодних течій» - ділянок морського дна, де виділяються такі хімічні речовини, як метан і сульфіди. Станція розрахована на шість вчених, перебувати на станції вони зможуть до місяця. 
 
Для моніторингу буде використана мережа автономних підводних апаратів, надводних суден і донних обсерваторій. Також вчені планують досліджувати поклади метанових гідратів, відомі як «горючий лід», а також родовища рідкісних металів, таких як кобальт і нікель, концентрація яких утричі вища, ніж на суші.
 
Розробка цієї глибоководної лабораторії передбачає передові інженерні рішення, зокрема, виготовлення великих компонентів з титанового сплаву, що витримують високий тиск, і водонепроникних люків, здатних приймати підводні апарати на глибині 2000 м.
 
Хоча китайський центр зосереджений на дослідженнях, згідно зі звітами, цю технологію можна також використовувати для глибоководного видобутку корисних копалин, розвідки нафти і газу, а також для забезпечення безпеки на морі, особливо в Південно-Китайському морі.
 
Створення глибоководної дослідницької станції під Південно-Китайським морем є однією з найскладніших інженерних споруд у світі.
 
Це важливий крок у вивченні океану та його ресурсів.
 
 
Поділитися:




 
 

Підтвердити
Скасування

Підтвердити
Скасування
 
 
 

Так
Ні